برگزاری نشست قرآنی با حضور معاون دادستان کل کشور جناب دکتر جاوید نیا حوزه علیمه المهدی (عج) بیدگل مهر 98

برگزاری نشست قرآنی با حضور معاون دادستان کل کشور جناب دکتر جاوید نیا حوزه علیمه المهدی (عج) بیدگل مهر 98

به گزارش خبرنگار حوزه المهدی دکتر جواد جاوید نیا در نشست «رسالت حوزه و فضای مجازی»، در مدرسه علمیه المهدی(عج) آران و بیدگل، به وظیفه همگان در برابر خطرات امروز فضای مجازی اشاره کرد و...

شروع ثبت نامه دوره های تابستانی قرآن و حدیث ویژه طلاب و اساتید حوزه های علمیه سراسر کشور

شروع ثبت نامه دوره های تابستانی قرآن و حدیث ویژه طلاب و اساتید حوزه های علمیه سراسر کشور

دانلود و مشاهده آینه نامه مخصوص اساتید   دانلود و مشاهده آینه نامه مخصوص طلاب

 • جشن میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها ویژه حوزه خواهران فاطمه زهرا سلام الله علیها و همسران طلاب مدرسه علمیه المهدی عجل الله فرجه
 • جلسه بصیرتی به مناسبت یوم الله 9 دی با سخنرانی جناب آقای عاملی
 • گزارش تصویری راهپیمایی ضد استکباری 13 آبان 99 حوزه علمیه المهدی (عج) بیدگل
 • برگزاری نشست قرآنی با حضور معاون دادستان کل کشور جناب دکتر جاوید نیا حوزه علیمه المهدی (عج) بیدگل مهر 98
 • گزارش تصویری از جلسه افتتاحیه سال تحصیلی 99-98مدرسه علمیه المهدی (عجل الله تعالی فرجه الشريف) بیدگل با محوریت قرآن
 • اردوی یک روزه طلاب حاضر در دروره تابستان 98 حوزه علمیه المهدی (عج) بیدگل
 • ثبت نام دوره مجازی آشنایی و نقد و بررسی فرقه های انحرافی(بهائیت، تصوف، وهابیت ، جریان یمانی) همراه با اعطای گواهی نامه. مخصوص طلاب پایه ششم به بالا
 • دسته عزا و مراسم سوگواری شهادت امام جعفر صادق(علیه السلام) حوزه علمیه المهدی (عج) بیدگل/تابستان 98
 • شروع ثبت نام دوره ارتقایی و تکمیل نواقصی تابستان 98 حوزه علمیه المهدی (عج) بیدگل
 • شروع ثبت نامه دوره های تابستانی قرآن و حدیث ویژه طلاب و اساتید حوزه های علمیه سراسر کشور
 • ثبت نام طرح نظام جامع اندیشه اسلامی مشهد مقدس
 • برگزاری اردوی آموزشی زیارتی عتبات عالیات حوزه علمیه المهدی (عج) بیدگل/اردیبهشت 98

مسئول بسیج اساتید حوزه علمیه کاشان: روحانیت پیام های حماسه ۹ دی را تبیین کند

حجت الاسلام مهدی بصیرتی با بیان اینکه دشمن هنوز دست از دشمنی انقلاب و نظام برنداشته، گفت: 9 دی سال گذشته نیز دشمن تمام تلاش خود را به منظور به چالش کشیدن نظام اسلامی در بستر نارضایتی مردم نسبت به وضعیت معیشتی و اقتصادی بکاربرد، ولی حضور به موقع مردم این توطئه نقش بر آب شد.

وی با تاکید برهوشیاری مردم  و مسئولین دربرابر توطئه های استکبارجهانی در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران، گفت: هر چند دشمن بارها اعلام کرده که مردم جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را نخواهند داشت، ولی دشمن بداند مردم آگاه و بصیر ایران همانند قبل با حضور به موقع تمام توطئه های دشمنان داخلی و خارجی را خنثی خواهند کرد.

وی به شکست ناپذیری انقلاب اسلامی ایران در برابر توطئه های دشمنان اشاره و تصریح کرد: علیرغم اینکه استکبارجهانی و صهیونیست غاصب به شکست ناپذیری انقلاب اسلامی ایران در برابر تمام دسیسه ها اعتراف می کنند، ولی متاسفانه عده ای در داخل هنوز سرشان را از یربرف بیرون نیاورده اند و با بازی در زمین دشمن علیه انقلاب توطئه می کنند.

مسئول بسیج اساتید حوزه علمیه کاشان با بیان اینکه سه قوه باید بصیرت بیشتری نسبت به توطئه های دشمنان پیدا کنند، به نقش روحانیون و حوزه های علمیه در آگاه سازی مردم پیرامون حماسه 9 دی اشاره کرد و گفت: براساس فرموده امام راحل همانطورکه نهضت انقلاب اسلامی در حوزه های علمیه  قم رقم  خورد، در حال حاضر نیز روحانیون و حوزه های علمیه در تمام صحنه  ها باید در خط مقدم جبهه  فرهنگی، سیاسی و اجتماعی قرار گیرند.

حجت الاسلام بصیرتی به نقش کلیدی حوزه های علمیه در آگاه سازی مردم نسبت به توطئه های دشمنان اشاره کرد و گفت: حوزه علمیه  همان طور که از ابتدا همراه انقلاب بود در دوران دفاع مقدس نیز بیشترین  شهید، جانباز و ایثارگر را به نسبت جمعیت تقدیم نظام کرده، درحال حاضر نیز تحت امر ولی فقیه زمان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای با تمام توان در برابر توطئه های دشمنان خواهد ایستاد.

 وی در پایان به نقش کلیدی روحانیون  و حوزه های علمیه منطقه کاشان در دوران انقلاب و دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: روحانیون و حوزه های علمیه منطقه کاشان با تقدیم بیش از103 شهید و تعداد زیادی جانباز، ایثارگر و آزاده نقش موثری در پیروزی انقلاب اسلامی ایران داشته اند.

حوزه علمیه المهدی(عج) : شهرستان آران و بیدگل ، سه راه معین آباد ، خیابان سلیمان صباحی ، خیابان مختص آباد   |   تلفن : ۵۴۷۲۷۲۷۸-۰۳۱   |   فکس : ۵۴۷۲۱۹۸۰   |   کدپستی : ۸۷۴۱۷۴۶۵۵۵   |   almahde@mailfa.org