برگزاری نشست قرآنی با حضور معاون دادستان کل کشور جناب دکتر جاوید نیا حوزه علیمه المهدی (عج) بیدگل مهر 98

برگزاری نشست قرآنی با حضور معاون دادستان کل کشور جناب دکتر جاوید نیا حوزه علیمه المهدی (عج) بیدگل مهر 98

به گزارش خبرنگار حوزه المهدی دکتر جواد جاوید نیا در نشست «رسالت حوزه و فضای مجازی»، در مدرسه علمیه المهدی(عج) آران و بیدگل، به وظیفه همگان در برابر خطرات امروز فضای مجازی اشاره کرد و...

شروع ثبت نامه دوره های تابستانی قرآن و حدیث ویژه طلاب و اساتید حوزه های علمیه سراسر کشور

شروع ثبت نامه دوره های تابستانی قرآن و حدیث ویژه طلاب و اساتید حوزه های علمیه سراسر کشور

دانلود و مشاهده آینه نامه مخصوص اساتید   دانلود و مشاهده آینه نامه مخصوص طلاب

 • جشن میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها ویژه حوزه خواهران فاطمه زهرا سلام الله علیها و همسران طلاب مدرسه علمیه المهدی عجل الله فرجه
 • جلسه بصیرتی به مناسبت یوم الله 9 دی با سخنرانی جناب آقای عاملی
 • گزارش تصویری راهپیمایی ضد استکباری 13 آبان 99 حوزه علمیه المهدی (عج) بیدگل
 • برگزاری نشست قرآنی با حضور معاون دادستان کل کشور جناب دکتر جاوید نیا حوزه علیمه المهدی (عج) بیدگل مهر 98
 • گزارش تصویری از جلسه افتتاحیه سال تحصیلی 99-98مدرسه علمیه المهدی (عجل الله تعالی فرجه الشريف) بیدگل با محوریت قرآن
 • اردوی یک روزه طلاب حاضر در دروره تابستان 98 حوزه علمیه المهدی (عج) بیدگل
 • ثبت نام دوره مجازی آشنایی و نقد و بررسی فرقه های انحرافی(بهائیت، تصوف، وهابیت ، جریان یمانی) همراه با اعطای گواهی نامه. مخصوص طلاب پایه ششم به بالا
 • دسته عزا و مراسم سوگواری شهادت امام جعفر صادق(علیه السلام) حوزه علمیه المهدی (عج) بیدگل/تابستان 98
 • شروع ثبت نام دوره ارتقایی و تکمیل نواقصی تابستان 98 حوزه علمیه المهدی (عج) بیدگل
 • شروع ثبت نامه دوره های تابستانی قرآن و حدیث ویژه طلاب و اساتید حوزه های علمیه سراسر کشور
 • ثبت نام طرح نظام جامع اندیشه اسلامی مشهد مقدس
 • برگزاری اردوی آموزشی زیارتی عتبات عالیات حوزه علمیه المهدی (عج) بیدگل/اردیبهشت 98

سخنان دکتر ساداتی نژاد در تجمع پایانی راهپیمایی 22 بهمن آران و بیدگل

 

 

 

دکتر سید جواد ساداتی نژاد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در تجمع پایانی راهپیمایی 22 بهمن آران و بیدگل گفت: ملت ایران با حضور پرشکوه خود یک بار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه گویان جهان بویژه رئیس جمهور تازه به دوران رسیده امریکا زدند.

 

وی با اشاره به گفته رئیس جمهور جدید امریکا مبنی بر اینکه ملت ایران باید از او و کشورش بترسند تصریح کرد: ملت ایران با این حضور و اقتدار نشان دادند کسی که باید بترسد ترامپ و امریکاست.

نماینده مجلس دهم از انقلاب اسلامی به عنوان معجزه قرن حاضر یاد کرد و گفت: عصر وقوع انقلاب اسلامی، عصر انقلاب های ناسیونالیستی، لیبرالیستی و کمنیستی بود، لذا گفتمان رایج در زمان اقلاب اسلامی، گفتمان کمونیسم بود و دین، افیون و عامل رکود شناخته می شد. لذا کسی تصور نمی کرد در این عصر، انقلابی بر پایه دین شکل بگیرد و این تفاوت بزرگ انقلاب اسلامی با تمام انقلاب ها بود و دنیا چنین انقلابی را تجربه نکرده بود.

ساداتی نژاد افزود: با برپایی نظام اسلامی، موجی از دشمنی ها علیه ملت ایران شروع شد و دلیل این امر آن بود که دنیا به دو بلوک قدرت غرب و شرق تقسیم می شد. هر کشوری در جهان باید خود را به یکی از این بلوک ها متعلق می دانست تا برای خودش حریم امنی بیابد لذا تشکیل نظام جمهوری اسلامی به معنای خروج ایران از بلوک غرب و تشکیل بلوک جدیدی بود که خود محور یک بلوک قدرتمند در جهان شد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس تصریح کرد: انقلاب اسلامی ثابت کرد می توان از سیطه غرب و شرق خارج شد و به حیات خود ادامه داد. لذا با این دیدگاه، موج دشمنی های استکبار به راه افتاد و در مقابل آن دوستان و هم پیمانانی را بوجود آورد که از انقلاب الهام گرفتند.

ساداتی نژاد جایگاه امروز ایران را تاریخ ساز دانست و افزود: 38 سال در برابر هجمه ها ایستادگی هو راه نورانی و پر فراز و نشیبی را طی کرده ایم تا به جایگاهی رسیده ایم که سبب ترس دشمن شده است. جنجال کنونی امریکا از سر ترس است.

وی با اشاره به اینکه در حوزه های سیاسی، دفاعی و امنیتی به جایگاه خوبی رسیده ایم که حاصل مقاومت است، خاطر نشان کرد: در بعضی حوزه ها مثل حوزه های فرهنگی و اقتصادی به دلیل مقاومت زیاد، تاکنون نتوانسته ایم به رشد مورد انتظار برسیم. لذا استقامت و پایمردی ما این امر را تحقق خواهد بخشید.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس پیشرفت ایران اسلامی و ایجاد اقتدار در شرایط فعلی را مستلزم دو موضوع دانست و خاطر نشان کرد: حفظ و تقویت روحیه استقامت و تقویت روحیه انقلابی، الزامی برای پیشتازی انقلاب اسلامی است.

ساداتی نژاد افزود: جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس به یمن این دو روحیه معجزه گر، با 35 کشور جهان جنگید و در عرصه نبرد، جنگ نامتقارن را از آن خود کرد.

وی با تأکید بر این که دشمن به دنبال حذف روحیه انقلابی مردم است تصریح کرد: دشمن با تحریم های فلج کننده مردم را هدف گرفته است تا از انقلاب دلسرد و نا امید شوند و حفظ روحیه استقامت و انقلابی گری دشمن را از هدف خود دور خواهد کرد.

پایان پیام/

 

 

 

حوزه علمیه المهدی(عج) : شهرستان آران و بیدگل ، سه راه معین آباد ، خیابان سلیمان صباحی ، خیابان مختص آباد   |   تلفن : ۵۴۷۲۷۲۷۸-۰۳۱   |   فکس : ۵۴۷۲۱۹۸۰   |   کدپستی : ۸۷۴۱۷۴۶۵۵۵   |   almahde@mailfa.org